Пластифікатор ПАРЦЕМ в бетоні

 П Р О П О Н У Є М О

    Ми хочемо допомагати своїм замовникам у досягненні поставленої мети – побудувати або відремонтувати будинок Ми пропонуємо звернути увагу на добавки для бетону і будівельних сумішей, в тому числі для розчинів на основі цементу і вапна для мурування і штукатурки, для пінобетонів і інших використань, зв’заних з присутністю цементу. Це в першу чергу найновіші розробки з використанням полікарбоксилатів, на базі яких створено  ефективні добавки будівельної хімії під загальною маркою ПАРЦЕМ.

                                        

 Багатофункціональна добавка  «ПАРЦЕМ» до бетону та будівельних розчинів з цементу вітчизняних виробників.

 

     Добавка «ПАРЦЕМ»виготовлена за найновішими  технологіями, в основу яких покладено ефективне використання полікарбоксилатів , які успішно знаходять себе  в різноманітних  засобах сучасного  будівництва   та стверджують все  більш достойне  місце   в  результативному  вирішинні  ряду  важливих  задач і проблем.  Це перш за все:

   - успішне використання добавки  до бетону як пластифікатора  з високими диспергуючими властивостями цементу і одержання ущільнених бетонних сумішей ;

    - підвищення  міцності бетону вище  стандартних вимог бетону даної марки  дає  можливість  переходу на вищі марки бетону, чи , навпаки, створює шанс   економії цементу на 10-15% або можливість переходу на більш дешеві марки цементу;

    - установлено умови транспортування бетону на далекі відстані із збереженням рухливості бетону до 2-х годин і більше;

    - визначені умови  досягнення швидкого набору міцності бетону в інтервалі 7 діб;

    Добавка «ПАРЦЕМ» пропонується

   -   для виготовлення бетонів різних марок на вітчизняній сировині;

   -   для скріплення стиків при  монтажі збірних залізобетонних  конструкцій;

  -    для виготовлення готових форм (блоків, панелей,опорних пристосувань і інше).

      Добавка є основною для приготування  добавок іншого призначення – для пінобетону, кладки і штукатурки, теплих штукатурок, для стяжки наливної підлоги з засобами утеплення, готових форм для парканів, статуй,садових прикрас, тощо. В зв’язку з цим добавка для бетону відповідає  базовій  під загальною  торговою назвою  ПАРЦЕМ.

Для переконання реальної оцінки ефективності полікарбоксилатного пластифікатора марки ПАРЦЕМ в будівельних розчинах пропонуємо на прикладі використанні добавки в бетоні оглянути підбір бетону В25 (М300)  (цемент  М500) з участю добавки «ПАРЦЕМ» та основні  характеристики дослідних серій бетону класу В25 (М300)  за ДСТУ Б.В. 2.7-214:2009 «Бетони. Методи випробування за контрольними зразками» здійснені будівельною атестованою лабораторією. Документи випробовувань будуть пред'явлені по окремій заявці зацікавленості.

    

            До  бетонних  розчинів добавка додається на останній стадії приготування в  межах 5,0 – 14,0 мл на 1 кг цементу.

 УВАГА!!!  Пластифікатори марки ПАРЦЕМ потребують їх введення в будрозчини при помірному перемішуванні,поскільки важливим фактором їх дії є вплив стеричної будови полікарбоксилата. Тому небажаним є перемішування розчину з пластифікатором в зверхшвидкісних міксерах.В такому випадку краще подати пластифікатор після переливу розчину в автобетономішалку, яка транспортується безпосередньо до об'єкту будови.
 
                  ЦІНА     В РОЗДРІБ та    ОПТОМ  за домовленністю                                

Підбір бетону В25 (М300)  (цемент  М500) з участю добавки «ПАРЦЕМ» та основні  характеристики дослідних серій бетону класу В25 (М300)  за ДСТУ Б.В. 2.7-214:2009 «Бетони. Методи випробування за контрольними зразками» здійснювались будівельною атестованою лабораторією. 

    З результатами досліджень контрольних зразків бетону на міцність та відповідними значеннями ОК (осадка конуса) пропонуємо познайомитись через нижче представлену форму зв'язку. 

Зв'яжіться з нами

Для одержання результатів випробувань бетону з пластифікатором ПАРЦЕМ чи по інших питаннях прошу сповістити в поданій нижче формі.

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode