ПАРЦЕМ-7. Пластифікатор ПАРЦЕМ в бруківці та тротуарній плитці.

Як відомо бруківка і тротуарна плитка -це суміш цементу і наповнювача (пісок, дрібнозернистий щебінь, тощо). В такому випадку очевидним є можливість використання пластифікатора марки ПАРЦЕМ. Це перш за все :

1) високоефективне диспергування та розвиток активної поверхні цементу в розчині;

2) виштовхування лишньої води, яка не реагує з цементом (див. науково-популярну статтю у розділі "СТАТТІ"). В звязку з чим     ущільнюється розчин у формах заливання;

3) значимо піднімається міцність бруківки чи плитки.

Все це розширює можливість виготовлення бруківки чи тротуарної плитки як в домашніх умовах (https://e-help.kiev.ua/vigotovlennja-brukivki-v-domashnih-umovah/ так і у виробничому циклі.

           Застереження. Введення пластифікатора ПАРЦЕМ повинно здійснюватись разом з цементом при помірному перемішуванні                       розчину (як в бетономішалці)  або при  вібролитті.
               Розхід  6мл - 12 мл  на 1 кг цементу. 

      Сьогодні виготовлення тротуарної плитки своїми руками не представляє особливих труднощів. Технологія виготовлення надзвичайно проста: в'яжуче (цемент), наповнювач (пісок, дрібнозернистий щебінь, тощо), вода і ПЛАСТИФІКАТОР. Завдяки такому підходу можна виготовити плитку надзвичайно різноманітної по формі, зернистості, кольору, малюнку і т.д, а основне з найменшими затратами. Однак, в такій ситуації рецептура відіграє не останню роль, особливо, коли справа стоїть в підборіпластифікатора. Пластифікатор піднімає, першза все, міцність плитки і регулює її якість та  напрямок використання. Тому в таких випадках потрібно орієнтуватись, яка дія придбаного пластифікатора, і чи він виконує поставлену задачу.

     Пластифікатор ПАРЦЕМ - це сучасний полікарбоксилатний високоефективний диспергатор цементу ( в т.ч. і для іншого в'яжучого). За рахунок цього високодисперсного подріблення розвивається і збільшується активна поверхня цементу для схоплення з водою ( т.з. гідратованість цементу) В результаті з цементом взаємодіє певна кількість води, а решта виштовхується на поверхню. Робочий розчин набирає маслянистої консистенції і не потребує великих зусильдля щільного заповнення форми. Лищню поверхневу воду, яка затягуватиме час просихання плитки,можна заздалегідь на початку процесу на 10-15% зменшитию Це буде та вода, яка не приймала участі в схопленні цементу. Дозування при цьому розраховано на одиницю ваги цементу.       

                           

                             5-12 мл на 1 кг цементу

Зв'яжіться з нами

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode