ПАРЦЕМ-4. Пластифікатор в перлітовій штукатурці. Новини успіху ПАРЦЕМ і перліт.

ПЕРЛІТОВІ УТЕПЛЮВАЧІ-екологічний, природний, довговічний, натуральний утеплювач будинків, особливо даху, стін, поверхів.Природне походження-порода вулканічних залишків.Найбільш поширений природний утеплювач під назвою "теплі штукатурки". 

Переваги перед відомими утеплювачами:

коефійієнт теплопровідності 0.043.... 0.054 Вт/м*К ;

безпечний в застосуванні житлових приміщень;  повністю відповідає нормам пожежної безпеки,   довговічний;  не вимагає попереднього вирівнювання основи;  екологічно чистий, повністю відсутні хімічні елементи;  не викликає елергічних реакцій,  подразнення шкіри;  високе проникнення пари, що позволяє стінам дихати;  не гниє;  абсолютна байдужість комах, гризунів до перліту і виробів з нього;  стабільний до перепаду температур.

 

 Рецепти відносно прості, але ефективне виготовлення утеплювача реалізувало себе саме з використанням сукупності дій хімічних добавок, ведуче значення серед яких зайняв ПАРЦЕМ-4.  По дії ПАРЦЕМ-4 виконує незаміниму і ведучу роль в основних характеристиках ПЕРЛІТу.

В водному розчині при плюсовій температурі ПЕРЛІТ набухає  та значно збільшується в обсязі, в деяких випадках в 20 разів і навіть більше.Присутність  добавки ПАРЦЕМ -4 значимо збільшує диспергування цементу, а значить і міцність перлітової штукатурки, а з допомогою повітровтягувача матеріал набуває пористої, спученої структуру. Все це створює умови високоякісної, міцної і надійної тепло- і звукоізоляційної штукатурки як для зовнішнтього ,так і внутрішнього використання, а також  в міжстінних заповненнях чи, наприклад , міжкрокове заповнення для внутріщнього утеплення даху. Такий розчин легко транспортується на поверхи. Рекомендуються багато рецептур, але в питанні теплоізоляціїї особливим є використання перліту з цементом , повітровтягувачем і пластифікатором ПАРЦЕМ-4. Додатково використовується вапно і фібра. Присутність перліту в штукатурних роботах особливо висушує приміщення та позбавляє грибка, плісені, тощо.

   Завдяки використанню пластифікатора ПАРЦЕМ створюються умови якісних робіт з використанням перлітової штукатурки в слідуючих послугах:

в облаштуванні теплоізоляційної обробки фасадів, звукоізоляції і додаткового утеплення внутрішніх і зовнішніх стін будівель, в утепленні стін, дверних блоків і віконних укосів в місцях, де вони примикають до інших стінових поверхонь, в утепленні стояків холодного та гарячого водопостачання, каналізації, в утепленні стельових перекриттів і підлог, в якості звукоізоляції при проведенні внутрішніх оздоблювальних робіт,в ційі роботі не потрібно використання арматурної сітки, склад може наноситися як на рівну, так і на необроблену поверхню, високий коефіцієнт зчеплення (адгезії) дозволяє за короткий проміжок часу виконувати максимальний обсяг роботи, на готовый (обштукатуреній) поверхні відсутні містки холоду, тепла штукатурка перешкоджає появі гризунів.  

    Використання ПАРЦЕМу для рецепту утеплювача з ПЕРЛІТом випробуване і давно популярне в західних областях України. Це недорогий і дуже ефективний засіб, який абсолютно екологічний при використанні в побутових умовах і умовах більш широкого призначення. Приготування і використання перлітового утеплювача обсолютно можливе в домашніх умовах.  При нанесенні перлітової штукатурки бажано за один раз наносити слой не більше 3 см, а потім повторити ще один слой на попередню поверхню, яка ще є легко волога. Допускається для ефективної теплої ізоляції шар перлітової штукатурки з добавкою ПАРЦЕМ-4 в широких рамках 3-12 см. Це провірено на практиці.При проведенні штукатурки притримуйтесь температури в інтервалі (+2С) - (+30С). Це сприятлива температура градієнтно-поступового висихання штукатурки.

Рецепти перлітової штукатурки в присутності ПАРЦЕМ дозволяють використовувати розчини з цементом, гіпсом і також з вапном.

Добавка Парцем-4  подається в розчин в присутності води і цементу .

 
  АКЦЕНТИПерлітова штукатурка з новітнім пластифікатором ПАРЦЕМ-це агломерат із стіною, поскільки має в собі подібні складові з стіновим матеріалом. В зв"язку з цим вона підвищує когезійні і адгезійні властивості щеплення і надає довговічність утепленню цим матеріалом. А наповнення повітрям,завдяки комбінованій добавці з цим пластифікатором, створює умови підсилення дихання стіни, що не маловажно для екологічних властивостей утеплюючих приміщень.Адгезія має тут велике значення поскільки пластифікатор працює на молекулярному рівні .
 Доза добавки 7мл-18мл на 1 кг цементу.

Можливі окремі домовленості по цінам в залежності від обставин 

 

 Новини успіху пластифікатора ПАРЦЕМ у створенні нових будівельних матеріалів з перлітом. 

 ДО ВАШОЇ УВАГИПроведено успішне створення та випробування перлітових блоків та стінових перегородок з участю пластифікатора   ПАРЦЕМ та його комплексних добавок, які в скорому часі будуть запропоновані для серійних використань на практиці.

Натисніть на картинку вище, щоб дізнатись більше .    

Зв'яжіться з нами

                

Яндекс.Метрика

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1

         

     

    

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode