ПАРЦЕМ-10. Пластифікатор в газобетоні

 
 Із оприлюднених джерел давно відомо,що газобетонні блоки, як і пінобетонні вироби, є однією з різновидів пористих бетонів. Пориста структура надає цьому матеріалу хороші тепло і шумоізоляційні властивості, малу вагу при великих розмірах і достатню міцність, що якісно виділяє його серед інших стінових матеріалів, які широко використовуються при будівництві перегородок, гаража, дачі та ін. Крім цього, сама технологія виробництва газобетону досить проста , при цьому вона не вимагає великих витрат, а ціна готового продукту приємно невелика.
При виробництві газобетону застосовується алюмінієва пудра, яку критики називають шкідливою, але ніхто не згадує про кухонному посуді, наявної в у кожної домогосподарки і професійних кухарів виготовленої з алюмінію. Також глинозем, що складається на 70% з металевого алюмінію, знайшов широке застосування в косметології. І ще один фактор, в природі алюміній ніколи не буває в чистому вигляді, його завжди покриває оксидна плівка.
Сам процес по виготовленню газобетону полягає в змішуванні основних наповнювачів - піску, цементу і вапна з алюмінієвою пудрою, при цьому відбувається хімічна реакція, при якій алюміній перетворюється в гідроксид і виділяє водень, а цей газ спінює бетонну масу.

   Але ми не про це, а хочемо звернути Вашу Увагу на присутність в газобетоні основного носія міцності-це цементу. Цемент диспергується під впливом полікарбоксилатного пластифікатора ПАРЦЕМ, розвивається , як вже відомо , активна взаємодія з водою, тобто проходить збільшення поверхні гідратації між цементом і водою, а значить відбувається зміцнення газобетону. В даному випадку хімічна реакція алюмінієвої пудри(тобто алюмінію) з водою до виділення водню не мають ніякого хімічеого відношення і належать до ряду створення наповнювачів.
Як показали ряд експериментальних впроваджень, пластифікатор ПАРЦЕМ відмінно піднімає міцність газобетону на один-два порядки марки цього будівельного матеріалу
         Розхід пластифікатора мізерний 6 - 12 мл на  1 кг цементу.
Тепер про важливе.

Як Ви зауважили ми детально і популярно намагались пояснити про значення пластифікатора ПАРЦЕМ в газобетоні, де прикладом наповнювача виступає ВОДЕНЬ. А якщо наповнювач іншої природи- це немає значення, так як пластифікатор не діє на наповнювач, він диспергує лише в'яжуче (цемент, вапно, глину, гіпс, крейду, тощо). Тому дія пластифікатора ПАРЦЕМ не залежить від природи наповнювача (шлаку, фібри,керамзиту, опилків і т.д).

В цьому і полягає основна превілегія класу хімічних сполук, яких представляє новітній пластифікатор ПАРЦЕМ 

(Поверхнево- Активні Речовини для ЦЕМенту). При цьому для кожного такого будматеріалу появляються цікаві додаткові супутні

властивості. Врахуйте, якщо лишня вода заважає при розпалобкуванні блоків, іі при внесенні пластифікатора подати в суміш на 10-15 % менше від вихідної води.

 Увага !   І ще, як підсумок нашої кропіткої роботи над створенням технології  виготовлення нових перспективних будівельних матеріалів з участю сучасного пластифікатора ПАРЦЕМ, звертаємо Вашу увагу на стрімкий ріст застосування блоків різного походження, особливу увагу серед яких слід звернути на появу перлітових блоків, властивості яких створять революційний погляд на походження будматеріалів вцілому.                      

 

Зв'яжіться з нами

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode