ПАРЦЕМ-2. Пластифікатор для блоків з різними наповнювачами.

 Добавка рекомендується для збільшення кількості активного цементу. Як відомо, цей процес  здійснюється за рахунок умов ефективного диспергування цементу . В цьому найвірніший шлях –це звернутись до найсучасніших методів, які забезпечують найвищий ефект явища диспергування, а саме полікарбоксилатного пластифікатора марки ПАРЦЕМ ( Парцем-2). В зв’зку з цим збільшується поверхня активного гідратованого цементу,  а в  присутності наповнювача збільшується міцність будівельного блоку.                                                  

Добавка  дозволяє  зменшити  процентне  співвідношення   від  0,05% -0,1%  до  маси  цементу  ,  шо  значно  здешевлює  добавку, але зберігає  її  ефективність  в  розчинах  і  сумішах.

Враховуючи вище описане явище при використанні Парцем-2 добавки в блок рекомендуємо дотримуватись слідуючого порядку компонентів :

       - першочергове  приготування цементного тіста разом з добавкою і необхідною для цього водою;

  •  пізніше ввід наповнювача;
  •  в кінці добавки,якщо це необхідно.

   Враховується, що при гідратації цементу  виштовхується лишня вода, яка  може вплинути на час затвердіння блоку, а значить і на час розпалубкування блоків. Тому при пробах  використання добавки потрібно давати її невеликі концентрації , починаючи з найнижчої границі розходу, а надалі при використанні поступово збільшувати її концентрацію з відрахуванням  до  5- 10% води в цементному тісті. Тоді кінцево при збереженні початкової міцності блоку в присутності добавки Парцем-2 можна  зекономити до 15% цементу. 

                Розхід добавки на 1 кг цементу   5 тмл  -  14 мл.

      Для освоєння особливостей виготовлення блоків з гарантією міцності і надійності наша компанія представляє книгу все про          блоки з пластифікатором ПАРЦЕМ . Натиснувши на іконку книги Вам надається   можливість ознайомлення із всім викладеним про вагоме значення пластифікатора ПАРЦЕМ як частини нашої плідної роботи.              

 
  УВАГА!!!  Пластифікатори марки ПАРЦЕМ потребують їх введення в будрозчини при помірному перемішуванні,поскільки важливим фактором їх дії є вплив стеричної будови полікарбоксилата. Тому небажаним є перемішування розчину з пластифікатором при одночасній подачі швидкоструменевої пінки як у випадку пінобетону..
                     Ціна в роздріб і оптом  по домовленості   
Сьогодні на українському ринку успішно затребовано пластифікатор ПАРЦЕМ в 10 видах будівельних матеріалів, зокрема, бетоні, цеглі, блоках, готових формах ландшафного походження, цементних огорожах, гіпсовій ліпнині, виготовленні тротуарної плитки і бруківки методом сповільненого вібролиття, виготовленні цементно-піщаної черепиці,штукатурці і муруванні, перлітовому утепленні приміщень, для виготовлення теплої підлоги. В зв’язку з цим з дня в день зацікавленість в пластифікаторі ПАРЦЕМ та в комплексних добавках на його основі зростає.Зокрема відмітимо особливий інтерес використання пластифікатора ПАРЦЕМ в виготовленні будівельних блоків різного походження та призначення.  

Зв'язок з нами

Яндекс.Метрика

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode