ПАРЦЕМ для цегляного бізнесу.

14.07.2015 19:35

  

На сьогоднішній день у будівництві відомо достатньо багато різноманітних стінових матеріалів. Однак будівельна цегла традиційно займає своє популярне місце. Звичайно,що на сьогодні цегла від свого спадкоємногошляху вже пройшла значні прогресивні  зміни як по якості, так і по різновидності технологічного виготовлення. Вона прекрасно підтримує  свої якості як по теплозберіганню ,перепаду температур,так і по вологостійкості. Цегла сьогодні налічує різноманітність видів і застосувань, як за розміром, формою, складом, а також за особливостями технологічного виконання. У більшості випадків використовується два види цегли : силікатна і керамічна.

 Силікатна виробляється з вапна і піску в суміші з іншими добавками в автоклаві при температурі близькій до 200 С і при високому тиску з впливом пари. При цьому вапно і пісок спікається в міцний моноліт. У результаті виходить матеріал з низкою переваг: велика міцність, морозостійкість і довговічність;  екологічно чистий;  нижча вартість, ніж у керамічної цегли;  можливе фарбування цегли в її масі спеціальними фарбами і віповідно застосування   для облицювання;  відмінне шумопоглинання і звукоізоляція.  

Керамічна на відміну від силікатної, вологостійка і витримує нагрівання до 800  С. Але значно дорожча порівняно з силікатною (на 15 - 30 %). Робиться з глини шляхом її термічної обробки (нагрівання до 1000 град) з присадками . Застосовується при будівництві багатьох конструкцій, включаючи і несучі стіни багатоповерхових будівель і фундаменти. Вогнестійку керамічну цеглу застосовують для виготовлення печей (шамотна цегла), в т.ч. і у виробничих цілях. Водопоглинання цегли не більше 8 %. Але в порівнянні з силікатною цеглою, має гірші показники звукопроникності, а також меншу теплоізоляцію. (див. https://budportal.lviv.ua )

Міцність цегли має стандартну відповідність в інтервалі М50 – М300, в деяких випадках більше. Міцність на 60% залежить від рецептури вихідного розчину приготування цегли. На цьому місці нам слід призупинити свою увагу, поскільки  ПАРЦЕМ складає вагому частку у формуванні будівельних розчинів. В даному випадку особливу увагу привертає наявність вапна для силікатної цегли та глини для керамічної цегли. Присутність  кальцевмісних сполук (як вапно) та алюмовмісних і інших в глині наводить нас на рішення активної дії полікарбоксилатного пластифікатора ПАРЦЕМ на їх диспергування та підвищення пластичності розчину і , як наслідок, підвищення міцності цегли в цілому, подібно як до присутності цементу в бетонному розчині. Це успішно підтверджено на практичних  випробовуваннях.

Тому сьогодні ми впевнено можемо говорити, що присутність ПАРЦЕМу  в вихідному розчині виготовлення цегли може значимо підняти роль полікарбоксилатного пластифікатора у формуванні міцності цегли.

При цьому важливим залишаються умови приготування розчину з ПАРЦЕМом, порядок додавання компонентів та помірне перемішування розчину в присутності даного пластифікатора.

 

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1

Розсилка листів

Підпишіться на нашу розсилку:

Яндекс.Метрика
счетчик посещений

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode