Нові повідомлення. ПАРЦЕМ в цементно-піщаній покрівлі.

21.01.2015 00:29

Цементно-піщана черепиця одна із найстаріших покрівель . На її віці більша 100 років. Це одна із авторитетних покрівель,що за своїми якостями і натуральним походженням вже давно завоювала авангардне місце у виробництві цілого алгомерату покрівель відомих сучасності.

"Цементно -піщана черепиця - так само, як і керамічна черепиця, являється натуральним та екологічно-чистим покрівельним матеріалом. У склад цементно-піщаної черепиці входить природний кварцовий пісок та цемент. При змішуванні піска з цементом і водою в результаті кристалізації получається бетон - штучний камінь, якому можна довіряти, як і природньому каменю. Для окраски використовується пігмент - окис заліза. Таким чином у складі цементно-піщаної черепиці знаходяться тільки екологічно-чисті та безпечні компоненти" (із сайту фірми "Дах-центр ІФ").

В даному випадку основною складовою виступає ЦЕМЕНТ. В сучасних умовах вже неможна покладатись тільки на властивості різного по якості цементу, де по умовах виробництва, як відомо, виступає СТЕПІНЬ ЙОГО ДИСПЕРГУВАННЯ  як основна характеристика міцності черепиці. І, як відомо, цю якість цементу відповідально може забезпечити сильний ДИСПЕРГАТОР ЦЕМЕНТУ - ПОЛІКАРБОКСИЛАТНИЙ ПЛАСТИФІКАТОР ПАРЦЕМ. В його присутності дуже ЗНАЧИМО РОЗВИВАЄТЬСЯ ПОВЕРХНЯ ЦЕМЕНТУ і відповідно ЗРОСТАЄ МІЦНІСТЬ. Якщо такий єфект вже  реальний,то перед виробниками повинно постати питання- ПРИ ВИКОРИСТАННІ ПАРЦЕМу ПІДНЯТИ МІЦНІСТЬ ЧЕРЕПИЦІ, чи,НАВПАКИ, ЗБЕРІГАЮЧИ цю саму МІЦНІСТЬ ПОКРІВЛІ, ЗЕКОНОМИТИ ЦЕМЕНТ і ТИМ САМИМ ЗДЕШЕВИТИ ВИРОБНИЦТВО ЧЕРЕПИЦІ.

ПРОПОНУЄМО ВІТЧИЗНЯНИМ ВИРОБНИКАМ ЗАДУМАТИСЬ НАД ЦИМ ПИТАННЯМ І ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС ЗА КОНСУЛЬТАЦІЯМИ ТА ДОПОМОГОЮ У ВИРІШЕННІ ТАКИХ ПРОБЛЕМНИХ ЗАВДАНЬ.  А МИ  ГОТОВІ  ВАМ  ДОПОМОГТИ.

Для переконання реальної оцінки ефективності полікарбоксилатного пластифікатора марки ПАРЦЕМ в будівельних розчинах пропонуємо на прикладі використанні добавки в бетоні оглянути підбір бетону В25 (М300)  (цемент  М500) з участю добавки «ПАРЦЕМ» та основні  характеристики дослідних серій бетону класу В25 (М300)  за ДСТУ Б.В. 2.7-214:2009 «Бетони. Методи випробування за контрольними зразками» здійснені будівельною атестованою лабораторією. Документи випробовувань будуть пред'явлені по окремій заявці зацікавленості.

Зв'яжіться з нами

счетчик посещений

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1
Яндекс.Метрика

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode