ПАРЦЕМ-11. Декоративна перлітова штукатурка для теплої комфортної оселі. Шикарний мисткцький декор.

 Перлітова штукатурка, завдяки натуральному походженню і прояву вище згаданих властивостей та простоті дешевизні її виготовлення набуває все більшої популярності в Україні . Сьогодні, як відомо (див. ПАРЦЕМ4) цією штукатуркою утеплюють приміщення не тільки ззовні, але й всередині, горища, підвали, дахи, тощо. Безумовно натуральний продукт перліт бере своє, поскільки запобігає  ще й сирості, а значить не допускає грибок (зауважую, що попередній грибок він висушує і може не до кінця справитись, тому треба його зняти, а після штукатурки вже не появиться). Однак популярність натуральної штукатурки , створеної в такий спосіб, набула  дальшого модернізування. Сьогодні, дякуючи комплексній добавці ПАРЦЕМ, яка сприяє екологічному зростанню об’ємності перлітової штукатурки, можна створювати мистецький декор стін. Особливо, якщо під руками є нехитрий інструмент простих декорних шпателів або майстерних додатків скульптурного походження (див.Рис.). Все це сьогодні створює напрямок декору під назвою  ДЕКОР ПЕРЛІТОВОЇ ШТУКАТУРКИ, наділений такими ознаками:

природнє походження, забезпечення  позбавлення сирості і грибків, міцність на десятки років, зберігання високих утеплюючих можливостей, утримання високого рівня аури приміщень, легкодоступний і  простий засіб для шикарного мистецького декору.

Натиснувши на картинку зліва, Ви ознайомитесь із світом декору, де популярне місце сьогодні  все більше  привертає ДЕКОР ПЕРЛІТОВОЇ ШТУКАТУРКИ з пластифікатором ПАРЦЕМ.

Зв'яжіться з нами

      

 
Декор і утеплення з пластифікатором ПАРЦЕМ
Закрытая group · 1 588 участников
Присоединиться к группе
Група представлена показати роль пластифікатора ПАРЦЕМ в питанні утеплення в красивих приміщеннях для створення їх затишку
 

Контакт

ПП Девіс

tamaraprotsailo@gmail.com

79029, Львів
вул. Білогорща,26

Пошук

UA-70778012-1

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode